Uzturvērtību kalkulators


Tips


Par kalkulatoru

Vēlies uzzināt kāda ir Tava šīs sezonas iecienītākā
dārzeņa vai augļa uzturvērtība?
To tu neizlasīsi uz iepakojuma veikala plauktā.

  1. Izvēlies produktu grupu un spied pogu tālāk.
  2. Izvēlies produktu.
  3. Ievadi daudzumu.
  4. Spied pogu rēķināt.

Ja vēlies aprēķināt citu produktu,
tad vienkārši atkārto procesu

Šī ir uzturvērtību kalkulatora pilnā versija. Ja vēlies ātri aprēķināt tikai pamata vērtības – kalorijas, olbaltumvielas, ogļhidrātus un taukus, tad tev noderēs mūsu

 

Neatradi to, ko meklēji?

Kas ir uzturvērtību kalkulators

Uzturvērtību kalkulators ir vienkārša programma, kas var aprēķināt jums interesējošā produkta uzturvērtību. Tas ir – tiek parādīts kaloriju daudzums, kā arī olbaltumvielu, tauku (gan kopējo, gan piesātināto un nepiesātināto), ogļhidrātu un šķiedrvielu daudzums produktā. Daudziem pārtikas produktiem ir uzrādīts arī vitamīnu un minerālvielu daudzums.

Kā darbojas uzturvērtību kalkulators

Programmā ir ievadītas produktu uzturvērtības. Aprēķināt uzturvērtību var jebkādam daudzumam produkta, kaut vai 53 gramiem maizes. Programmas datu bāze vēl nav pilnīga. Ir plānots ieviest iespēju jebkuram lietotājam pašam ievadīt tabulās sev interesējošu produktu vērtības, lai datu bāze kļūtu plašāka un lietderīgāka.

Kas ir nepieciešams, lai varētu pats aprēķināt savas maltītes uzturvērtību

Lai mājas apstākļos viegli un ērti aprēķinātu savas maltītes kaloriju daudzumu un uzturvērtību, pietiek tikai ar pārtikas svariņiem un uzturvērtību kalkulatoru. Ir jāzina tikai produkta svars, tālāk jau visu aprēķinās uzturvērtību kalkulators. Turklāt, pāris reizes nosverot kādu produktu, jums radīsies lieliskas spējas noteikt produktu aptuveno svaru. Pēc tam varēsiet rēķināt produktu uzturvērtību, nepielietojot pārtikas svariņus.

Lai jums izdodas!

Šeit pieejams arī Visu Poduktu Saraksts